SORUMLULUKLARIMIZ

 

 

SOSYAL SORUMLULUK BiLiNCi
Günümüzde yasam kosullarinin geldigi noktada, sosyal refahin korunmasi adina kurumlara büyük sorumluluklar düsmektedir. Çevre, saglik, egitim, ekonomi gibi temel yasamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarliliklar, toplumsal refah seviyesinin artirilmasinda büyük rol oynamaktadir.

ÇEVRESEL BiLiNÇ

MFG insaat, çevre konusunda çalismalarini titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atiga, fiziksel veya kimyasal kirlilige yol açabilecek tüm unsurlari önlemeye yönelik çalismalar yapmaktadir. Projelerinde yer verdigi genis yesil alanlar ile daima nefes alan ve aldiran mekanlar yaratma çabasinda olan MFG insaat, saglikli toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektigine inanmaktadir.
        
EGiTiM BiLiNCi
Saglikli bir toplum için egitimi de olmazsa olmaz olarak gören MFG insaat, bilinçli toplumlarin iyi egitimli gençler tarafindan olusturulacagina inanmakta, katkida bulundugu okul ve derslik insaatlarinin yani sira, bireysel desteklerle de gençlerin iyi egitim almasi için gerekli duyarliligi göstermektedir. Kuruldugu günden bugüne sosyal sorumluluk çalismalarini titizlikle sürdüren MFG insaat, bu alandaki faaliyetlerini artirarak sürdürmeyi hedeflemektedir